MTK Serwis Logo - do wydruku
51 Rallye Monte Calvaria na 4 miejscu

51 Rallye Monte Calvaria na 4 miejscu 25.02.2016

20-21 lutego odbył się 51 Rallye Monte Calvaria.Wystartowaliśmy w nim razem z Dawidem Goździkiem z założeniem, że najważniejsze jest osiągnięcie mety, a dopiero później wysoka pozycja w klasie z racji, iż jest to dość trudny rajd.

20-21 lutego odbył się 51 Rallye Monte Calvaria.Wystartowaliśmy w nim razem z Dawidem Goździkiem z założeniem, że najważniejsze jest osiągnięcie mety, a dopiero później wysoka pozycja w klasie z racji, iż jest to dość trudny rajd. Impreza dwudniowa w której było do pokonania 16 odcinków specjalnych. Większość prób pokonywaliśmy jednokrotnie bez możliwości poprawienia swoich czasów w kolejnych przejazdach. Nawierzchnia cały czas zmienna, kostka brukowa, asfalt, beton, błoto, szuter, jazda w lesie i do tego padający śnieg a potem deszcz. Ciężko zatem dobrać na to jakaś oponę, te które wybraliśmy nie do końca spisywały się tak jak powinny. Również nie uniknęliśmy błędów takich jak przestrzelenie mety czy cofanie na odcinku. Mimo wszystko ostrożna jazda i tak dała dobry efekt w postaci 4 miejsca w klasie, na 15 załóg oraz 23 w generalce na 120 zgłoszonych samochodów.
Podsumowanie... jest postęp względem zeszłego roku ponieważ wtedy było 5 miejsce w klasie a tak serio muszę popracować więcej nad jazdą na tzw "syfie" , bo tu jeszcze jest sporo do poprawienia.

Podziękowania dla sponsorów
Soltrade Rally Team

Foto. Dariusz Ołtuszyk Rally Photography

Zdjęcia

Nasza oferta

 • kompleksowe naprawy mechaniczne zawieszeń, silników, układów hamulcowych, wydechowych, skrzyń biegów i wiele innych
 • diagnostykę komputerową
 • serwis ogumienia
 • spawanie plastków
 • doradztwo techniczne oraz pomoc w zakupie samochodu

Współpracujemy również z firmami dzięki którym świadczymy usługi w zakresie:

 • czyszczenie i usuwanie filtrów DPF/ FAP
 • chip tuningu oraz hamowni podwoziowej 4x4 Maha
 • regeneracji turbin, wtryskiwaczy oraz maglownic
 • serwisu klimatyzacji
 • ustawiania geometrii
 • obsługi automatycznych skrzyń biegów DSG

Warsztat przyjazny kobietom

Postanowiliśmy uczynić ukłon w stronę Pań, które z reguły nie chcą odwiedzać warsztatów samochodowych z różnych powodów.

Drogie Panie z myślą o was właśnie stworzyliśmy warsztat przyjazny kobietom, w którym oprócz uzyskania informacji na temat pojazdu będą mogły Panie w oczekiwaniu na naprawę bądź jej wycenę napić się kawy i porozmawiać z mechanikami. Mamy nadzieję, że nasza postawa przełamie Wasze opory i będziecie w pełni zadowolone z naszych usług.

Skontaktuj się z nami

Kontakt
tel. 44 307 03 05
e-mail: kontakt@mtkserwis.pl

Godziny otwarcia
Pon. - Pt.: 8:00 - 17:00

Adres
ul. Damazego 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
Znajdź nas na mapie